Didelės įmonės „SNT-Invest“ vadovas Sedat Igdedži taip pat gerai žinomas Baltarusijoje, nes jis daug investuoja į šalies plėtrą ir jos infrastruktūrą. Šiuo metu verslininkas investavo ne tik į sostinės plėtrą, bet ir į kitus šalies regionus. Jo lengva ranka paskatino daugelį sėkmingų projektų.

Kodėl verslininkas investuoja į Baltarusija?

Investuotojas įsitikinęs, kad Baltarusijos Respublika turi didžiulį potencialą, ir tai patvirtina jo paties veiksmai bei „Sedat Iggeji“ investicijos. Be to, padedant didžiuliams projektams, užmezgami puikūs santykiai tarp dviejų tautų – turkų ir baltarusių.

Anot Sedato Igdedži, sako kad investuoti pinigus reikia į nekilnojamąjį turtą – geriausia investicija iki šiol. Šis investicinio projekto vadovas įrodo savo poelgį. Be to, jis sugeba dalyvauti įdomiuose statybos projektuose dviejose šalyse. Taip pat verslininkas daro daug dalykų tokioje svarbioje srityje kaip turizmas. Jis visais įmanomais būdais stengiasi vystyti infrastruktūrą Baltarusijoje, nes čia jau apsigyveno, tačiau nepamiršta apie savo tėvynę, investuoja finansus į statybų plėtrą Turkijoje.

Skaitykite daugiau informacijos snt-invest.by

Leave a Reply