Praėjusią parą, liepos 2-ają, Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, Lietuvos keliuose užregistruoti 62 eismo įvykiai, 9 įvykių metu sužeista 12 žmonių.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Klaipėdoje, magistraliniame kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, 51 metų vyras, vairuodamas automobilį „Buick Parck Avenue“, įvažiuodamas į žiedinę sankryžą, nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio. Vairuotojas buvo blaivus, dėl patirtų sužalojimų šoko būsenos pristatytas į ligoninę.

Šakiuose 66 metų vyras, vairuodamas automobilį „Citroen Xsara Picasso“, kliudė 64 metų pėsčiąją, einančią ne pėsčiųjų perėja sankryžoje. Dėl blauzdikaulio lūžio moteris paguldyta į ligoninę.

Vilniuje stabdančiame troleibuse nukrito ir susižalojo 76 metų keleivė, moteris dėl mentės ir šonkaulių lūžių paguldyta į ligoninę.

Raseinių rajono Norgėlų kaime, kelyje Ariogala-Raseiniai-Kryžkalnis, 20-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „VW Caravelle“, įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kirsdamas ištisinę ženklinimo liniją prieš sankryžą ir susidūrė su automobiliu „Opel Astra“, įvažiavusiu į pagrindinį kelią iš šalutinio kelio. Įvykio metu sužaloti ir ligoninėje gydomi abiejų automobilių vairuotojai.

Klaipėdoje automobilis „VW Passat“, vairuojamas 68 metų vyro, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį kelią, kai vairuotojas, rikiuodamasis į antrą eismo juostą, nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio motociklo, kurio 38 metų vairuotojas bandydamas išvengti susidūrimo, nesuvaldė motociklo ir griuvo. Sužeistas motociklininkas gydomas ambulatoriškai.

Kaune 19-metė pradedančioji vairuotoja nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldė vairuojamo automobilio „Renault Megane“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrankė į elektros stulpą ir kitą automobilį. Įvykio metu vairuotoja buvo sužeista ir gydoma ambulatoriškai

Vilniuje 42 metų vyras vairavo dviratį ir važiuodamas pėsčiųjų ir dviračių taku atsitrenkė į bendraamžį pėsčiąjį. Tarp pėsčiojo ir dviratininko kilo konfliktas, kurio metu dviračio vairuotojas panaudojo dujas. Abu eismo įvykio dalyviai buvo sužeisti, dviračio vairuotojas patyrė klubo nubrozdinimus, pėsčiajam ligoninėje buvo nustatyti daugybiniai kūno ir galvos sumušimai bei veido cheminis nudegimas.

Šaltinis: (ELTA)

0

Leave a Reply