„Lietuvos energija“, ruošdamasi esminių savo strategijos LE 2030 projektų įgyvendinimui bei toliau efektyvindama komunikacijos veiklą, skelbia kūrybos agentūros konkursą. Planuojama, kad trejų metų trukmės sutarties vertė sieks apie 1,2 mln. eurų.

„Lietuvos energija“ ir grupei priklausantis Verslo aptarnavimo centras Centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbė Reklamos kūrimo ir turinio gamybos paslaugų konkursą.

„Nuosekliai įgyvendindami LE 2030 veiklos strategiją, ieškome būdų, kaip efektyvinti veiklą komunikacijos srityje. Ieškome strateginių kūrybos partnerių, kurie ne tik kokybiškai mums padės iškomunikuoti tokius svarbius projektus, kaip išmaniųjų skaitliukų diegimas, naujų produktų įvedimas į Lietuvos rinką, naujo grupės prekės ženklo pristatymas tarptautinėse rinkose, bet tai darys dar efektyviau“, – pranešime cituojama „Lietuvos energijos“ Komunikacijos tarnybos vadovė Ieva Vozbutaitė-Beliauskė.

Konkurso laimėtojas turės kurti reklamines kampanijas bei pagal poreikį pagaminti numatytas priemones kampanijoms. Konkurso metu pateikti pasiūlymai bus vertinami ekonominio naudingumo principu.

„Lietuvos energija“ kviečia geriausias kūrybos agentūras dalyvauti konkurse. Grupė šiemet jau pasirašė sutartį su reklamos planavimo agentūra „Carat“. Taip pat planuoja skelbti ryšių su visuomene agentūros konkursą.

Šaltinis: ELTA

0

Leave a Reply