JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ gavo Kinijos valdžios leidimą Šanchajaus „Gigafactory“ gamykloje pradėti masinę „Model 3“ gamybą. Apie suteiktą leidimą oficialiai paskelbė Kinijos Pramonės ir informacinių technologijų ministerija.

Tiesa, kaip pažymi „Bloomberg“, „Tesla“ dar turės gauti Kinijos valdžios institucijų leidimą vietiniams „Model 3“ pardavimams. Bet kokiu atveju, masinės gamybos Kinijoje pradžia yra svarbus „Teslos“ žingsnis, siekiant stiprinti pozicijas už JAV ribų.

„Tesla“ Šanchajaus „Gigafactory“ gamykloje gamybos bandymus vykdo jau nuo spalio vidurio, o užsienio žiniasklaida skelbia, kad teritorijoje aplink gamyklą pastebimai daugėja stovinčių „Model 3“ automobilių.

Beje, kai kurie vietos žurnalistai jau turėjo galimybę išbandyti Kinijoje pagamintus „Model 3“.

Kinijoje leidžiamas žurnalas „Tencent Auto“, palyginęs kinišką „Model 3“ su amerikietiškuoju, teigia, kad pirmojo surinkimo kokybė yra akivaizdžiai geresnė, garso izoliacija kokybiškesnė.

Be to, „Tencent Auto“ išskiria kai kuriuos tik Kinijos rinkai skirtus „Model 3“ komplektacijos ypatumus. Pavyzdžiui, Šanchajuje pagaminti automobiliai turi apsaugos nuo Kinijoje dažnai siaučiančių taifūnų sistemą.

Prognozuojama, kad dėl mažesnės kainos ir vietos rinkai pritaikytų ypatybių „Tesla Model 3“ Kinijoje gali būti labai populiarus ir rimtai konkuruoti su dabar dominuojančiais vietos gamintojų elektromobiliais.

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą 0

0