Nuo liepos pradžios prie savaitinio žurnalo „Stilius“ vadovo vairo stojo žinomas žurnalistas Edvardas Žičkus. Jis pakeitė motinystės atostogų išeinančią ilgametę redaktorę Liuminatą Vainauskienę.

„Tai ne karjeros pokyčiai, o nauji vėjai joje, į mano gyvenimą atnešantys lengvo adrenalino, o į skaitytojų mylimo žurnalo puslapius – šiokių tokių išvaizdos ir turinio pokyčių“, – sako E.Žičkus, naują veiklą toliau derinsiantis su darbu televizijoje.

„Esu rami, kad žurnalą perduodu į geras rankas. Edvardas – patyręs žurnalistas, turintis puikų skonį. Neabejoju, kad jo atėjimas įpūs šviežio oro gūsį ir žurnalas bus dar įdomesnis“, – sako L.Vainauskienė.

Anot E.Žičkaus, pastarieji metai jo kūrybinėje plotmėje buvo gana ramūs. „Įprastai su komanda kūrėme tik vieną projektą, nors esame pratę prie gerokai didesnio krūvio bei greitesnio tempo, tad naujos mano pareigos „Stiliuje“ nuo šiol užpildys tą vietą“, – teigia ilgametę patirtį žiniasklaidoje sukaupęs žurnalistas.

Žurnalas „Stilius“ leidžiamas nuo 1997 metų, jo tiražas kas savaitę siekia 35 000 egzempliorių, skaitytojus jis pasiekia kiekvieną antradienį.

Naujasis žurnalo „Stilius“ redaktorius Edvardas Žičkus.

Šaltinis: (ELTA)

0

Leave a Reply