Naujausi mokslininkų tyrimai rodo, kad kačių ir šunų šeimininkai gyvena apie 4-5 metus ilgiau nei likusioji žmonijos dalis. Mat katės gelbsti nuo vienatvės, ramina, mažina pakilusį kraujospūdį.

Katės bioritmai stabilizuoja širdies veiklą, silpnina sąnarių ir galvos skausmus, pagreitina žaizdų gijimą, vidaus organų uždegimą. Gydomasis poveikis jaučiamas, kai žmogus švelniai glosto savo augintinį.

Tyrimais nustatyta, kad gydomąją galią turi bet kuri jus mylinti katė, suaugusi, sveika, geranoriška žmonėms, mėgstanti su jais bendrauti, rami.

Yra kačių, turinčių didesnę nei kitos gydymo galią. Dažniausiai tai juodos katės, pasižyminčios didesne energetika. Tačiau iš anksto numatyti šios galios beveik neįmanoma.

Ekstrasensės

Mokslininkų nustatyta, kad ilgaplaukės katės (persų, Angoros, Birmos, Sibiro ir kitos) – puikios nervų ligų gydytojos. Joms pavaldūs depresija, blogas miegas, irzlumas.

Persų katės idealiai gydo sąnarių skausmus.

Trumpaplaukės ir beplaukės katės (Siamo, sfinksai ir kitos) geriausiai gydo kepenų, inkstų ligas, gastritą.

Siamo katės namuose žudo peršalimo ligas platinančius mikrobus.

Katės, turinčios pusiau ilgą kailį, pavyzdžiui, trumpaplaukiai egzotai, „specializuojasi“ širdies ligose.

Galima susidurti su katėmis „ekstrasensėmis“. Jos iš tolo jaučia nelaimę ir atskiria tik prasidedančias ligas. Gydytojų pastebėjimais, katės geriau nei katinai gydo nervų sistemos ir vidaus organų ligas.

O katinai geriau nei katės gelbsti nuo sąnarių skausmų, radikulito ir artrozės. Jie neklysta nustatydami skaudamą vietą – stengiasi prie jos prisiglausti arba atsigulti.

Kačių terapijos seansai

Kačių gydymo galių paslaptis – jų gebėjimas rasti „sielos kontaktą“ su ligoniu. Katės „dirba“ kaip psichoterapeutai. Jos nedaro nieko stebuklingo, tik švelniai trinasi į ligonio kojas, laižo jam rankas, veidą. Jų šiluma, raminamas murkimas leidžia pacientui atsipalaiduoti. Toks katės švelnumas puikiai padeda sergant depresijomis, neurozėmis, manijomis ir šizofrenija.

Katės murkimas – taip pat ypatingas. Tai tam tikra garso vibracija (dažnis nuo 20 iki 50 hercų), stimuliuojanti gijimo procesą. Murkimas didina apsaugines paciento organizmo galias, toks jo dažnis stiprina kaulus, pagreitina lūžių gijimą.

Sunkiai sergančius ligonius katės gydo kitaip. Infarktą arba insultą patyrę ligoniai su kate susitinka vienu du. Dažniausiai šių ligonių galūnės – nejautrios. Tokiu atveju katė nežaidžia, ji trinasi į skaudančią vietą, kantriai ir atidžiai laižo nejudrias rankas ir murkia.

Neįtikima, tačiau kartais jau po pirmojo seanso ligonis pajunta pagerėjimą. Šiurkštaus katės liežuvio ir švelnaus kailiuko gydomoji galia pralenkia šiuolaikiškiausius masažo metodus.

Nenustebkite, jeigu netolimoje ateityje gydytojai greta vaistų ir dietų jums išrašys bendravimą su katėmis ar kitais naminiais gyvūnais…

0

Leave a Reply