Pakeisti šukuoseną visada linksma ir įdomu, ir jei jūs niekada nematėte savęs su trumpais plaukas, jums gali būti įdomu, kaip jūs atrodysit su miela trumpa šukuosena. Žinoma, yra daug programų, kurios gali padėti jums tai vizualizuoti, tačiau, kaip paaiškėjo, yra dar paprastesnis ir nereikalaujantis naujų technologijų būdas išsiaiškinti: sekite 2,25 colio taisyklę.

Elle teigimu, šį matavimą atrado plaukų ekspertas Johnas Frida, kuris ištyrė veidus ir nustatė, kad žandikaulio kampas lemia, ar atrodys geriau su trumpais ar ilgais plaukais.

Norėdami išbandyti, stovėkite priešais veidrodį, kad galėtumėte matyti veido šoną ir laikyti pieštuką horizontaliai po smakru, o liniuote vertikaliai po ausimi. Išmatuokite nuo ausies iki pieštuko. Jei jis yra mažesnis nei 2,25 colių, trumpi plaukai (kaip smakro ilgio pupelės) turėtų atrodyti puikiai. Daugiau nei 2,25 colių, tada ilga šukuosena jums tiks labiau.Puiku, bet kodėl taip? Pasak John Fried svetainės, atrodo, kad tai ne apie veido formą, o apie žandikaulio kaulo kampą. Žinoma, yra šioje taisyklėje išimčių, tačiau tai yra geras testas, jei manote apie trumpą šukuoseną.
Veido forma taip pat atlieka svarbų vaidmenį ir šukuosena, kuri būtų labiausiai glostanti, tačiau testas su liniuote yra greitas ir paprastas būdas nustoti galvoti apie trumpą kirpimą.

Bet taip pat reikia nepamiršti, kad yra kiekvienos taisyklės išimčių, taigi, jei norite trumpų plaukų, neleiskite baimės stovėti jūsų kelyje.

0

Leave a Reply