Jei turite dvi kates, kurios nesutampa viena su kita, „cdnik Reddit“ vartotojas turi paprastą sprendimą: švelniai draskykite kiekvieną po smakru tą pačią ranką kelis kartus. „ Tai susimaišys jų feromonus kartu“, – sako „Cputnik“, ir galiausiai jie manys, kad jie yra iš tos pačios pulko ir pasidalins feromonais.Kiti redaktoriai patvirtina, kad tai yra veiksmingas būdas katėms vieni kitus priimti, ir kaip kai kurie sako, tai gali padėti katei kartu su kitais gyvūnais.

Redditor dcoredone sako, kad taip jie pritaikė savo naują kačiuką į savo du šunis. Jie paprasčiausiai vienu metu glostė juos ta pačia ranak. „Redditor chefyaboy_rd“ siūlo kitą metodą, kuris naudoja tą patį principą: „Paprastai aš tiesiog priverčiau juos valgyti sausus maisto produktus iš mano rankų, o tada patrinu vieno kito seilę“. Gali būti sunkiau, nei smakro kasymo metodas, bet, kaip visi žino, kiekviena katė myli kažką savo.

Jei jūsų katėms vis dar kyla problemų, naudokite kai kuriuos mūsų straipsnio metodus. Padėkite kiekvienai katei jaustis patogiai savo teritorijoje. Padėkite katėms jaustis vieno pulko dalimi, o ne konkurentų ar potencialių plėšrūnų.

0

Leave a Reply